KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 16406192

nr 1640 6192

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Blyertsteckningar, 3 st, Monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 38x45 cm

Kondition: en saknar glas

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:09:06

2/9 17:33:19 1      Vinnande bud

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr